GetirYemek'ten 21.00'e Kadar Siparişe İkinci Siparişe 30 TL İndirim

Utku abi, sana pay vermeleri lazım.
Popeyes siparişlerindeki indirimler yeterli. Her seferinde ne yesem diye saatlerce düşünüp sonunda yine Popeyes siparişi veriyorum. Oradaki indirimlerle pay vermiş kadar oluyorlar. 365 günün 365’inde de Popeyes siparişi veresim var. 😅

Dün ilk siparişi verdim, anında 30 TL indirim tanımlandı. Daha sonra ikinci siparişte tam 30 TL indirimi kullanırken, ilk verdiğim siparişi restoran iptal etti. Ancak ikinci siparişi verebildim 0 TL olarak. Durduk yere 30 TL kazandık harcama yapmadan.

Aynı kampanya bugün de var. Bu sefer tüm restoranlarda geçiyor. :)

• GetirYemek'ten bugün saat 21:00'a kadar 1 sipariş verin, ikinci siparişinize 30 TL indirim!
• Hediye siparişiniz ilk siparişinizi bu kampanyayı kullanarak verdikten sonra en geç 2 saat içerisinde tanımlanacaktır.
• Kampanyaya katılmak için 23.06.2021 saat 21.00'a kadar bu kampanyayı kullanarak 1 sipariş vermeniz gerekmektedir.
• İlk siparişte bu kampanya kullanılmadığı takdirde kampanyadan faydalanamazsınız.
• Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
• Bugün vereceğiniz siparişlerde tüm teslimat tiplerinde ve online ödeme siparişlerinizde kampanyayı kullanabilirsiniz.
• 2. Siparişinizde kulanabileceğiniz 30 TL indiriminiz restoran getirsin teslimatında ve online ödeme siparişlerinizde geçerlidir.
• Minimum sepet tutarı 20 TL'dir
• Sipariş üst limiti yoktur.
• Kampanya 1 kullanım için geçerlidir.
• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.
• GetirYemek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni konular

Geri
Yukarı