Ghosting rahatsız eden bir sorun mu?

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
6 aydır aynı monitörü kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı. Ghosting varsa göremedim ya da hiç yok. Çok sorun çıkarmaz diye düşünüyorum, bu arada 1600tlye almıştım 1300e düşmüş .

Bu monitörde ghosting problemi var sanırım. Kesinlikle almazdım sizin yerinizde olsam. Dell S2422HG alın bence.

Bu eski bir monitör 1 MS, IPS panel bakmak iyi olur.

Peki monitörden memnun musunuz kaliteli hissettiriyor mu ve ekranda ki renkleri canlı gösteriyor mu? Bu arada geçmiş olsun

Peki monitörden memnun musunuz kaliteli hissettiriyor mu ve ekranda ki renkleri canlı gösteriyor mu? Bu arada geçmiş olsun
Hocam memnunum fakat benzer fiyata daha iyi bir ürün varsa alınabilir. Dediğim gibi 6 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım benim ürünüm de yeni sayılır.

Ghosting rahatsız eden bir sorun, hatta o kadar rahatsız ediyor ki 1 gün dayanamadan delirecek hale gelip monitörü iade ettim. Eğer bütçeniz varsa kesinlikle AOC 24G2U tavsiye ederim, şu anda kullanıyorum her istediğimi karşılıyor ve o tür hiçbir problemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung C27FG70 kullanıyorum 2016 yılından beri. Ghosting göremedim. Oluyorsa da algılayamıyorum. Varsa da nereye bakıp görürüm bilmiyorum. CS:GO'yu akıcı bir şekilde oynuyorum. Fast Mode'a almadım. Monitörümde beğenmediğim şeyler sırasıyla; IPS Glow, kavisli olması, 27 inç olması, input lag.
Bu arada, ölü piksel bir tane bile yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…