Oyun Ghostrunner ETail'de 40TL!

Nays ile alınca aynı fiyata geliyor sanırım. Tek problem benim gibi iPhone 6 kullanan garibanlar Nays indiremiyor.

BlueStacks indirip desteklenmeyen programları (Nays'ı mesela) oradan deneyebilirsin.

Edit: Bu oyunu Amazon Prime bedava vermişti 8TL'ye Prime sattığı zamanlar o zamanlar ilgimi çekmişti ama Prime almamıştım şu an çok pişmanım :D 8TL'ye bu tarz bir oyun almak iyi olurdu.

Son düzenleme:
BlueStacks indirip desteklenmeyen programları (Nays'ı mesela) oradan deneyebilirsin.

Edit: Bu oyunu Amazon Prime bedava vermişti 8TL'ye Prime sattığı zamanlar o zamanlar ilgimi çekmişti ama almamıştım şu an çok pişmanım :D 8TL'ye bu tarz bir oyun almak iyi olurdu.

Denedim. Yaşım 18'in altında olduğu için veli onayı istiyor. Onaylamaya çalıştığımda Bluetooth vs. diyor. Bilgisayarda Bluetooth desteği yok.

Fiyatına değecek tatlı bir oyundur, almayı düşünenler varsa doğrudan satın alabilir. Şimdiden iyi oyunlar :)
Nerde tatlı hocam bu oyunda öyle bir kanser oldum ki sinirden :D Sonrasında save silindi neden hatırlamıyorum, oyunu o kadar saatlerce oynamıştım hepsi boşa gitti. Orjinal olmayınca bulut falan da yok tabii :D

Geri
Yukarı