GIAGBYTE EP43-DS3LR anakart USB'yi görmüyor

ibrahimethem

Femtopat
Merhabalar, anakartım GIAGBYTE EP43-DS3LR Rufus ile Win 8.1 yazdım, MBR olarak yazdım eski olduğu için. Boot menude USB HDD seçiyorum olmuyor. Advanced'dan seçmeye çalışıyorum USB'yi görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka hesaptan yazıyorum bu kişi benim Boot menude hard disk seçili zaten USB-HDD'ye alınca yeniden başlıyor hiçbir şey olmuyor normal olarak yeniden başlıyor.
USB-HDD'ye almamanız gerekiyor hocam onu demek istedim. Sistem açılırken F12 e basıp Boot Menu açın. Oradan Harddisk kısmının yanında + işareti olmalı. Onu seçin. Daha sonra HDD'nizin ve USB'nizin markası görünecektir. USB'yi seçip devam edin. Eğer USB'ye doğru yazılmışsa sorun olmaması lazım.

Reis 5-10DK bekle deneyip geliyorum sağ ol bu arada
USB-HDD'ye almamanız gerekiyor hocam onu demek istedim. Sistem açılırken F12'e basıp Boot Menu açın. Oradan Harddisk kısmının yanında + işareti olmalı. Onu seçin. Daha sonra HDD'nizin ve USB'nizin markası görünecektir. USB'yi seçip devam edin. Eğer USB'ye doğru yazılmışsa sorun olmaması lazım.

Hocam +hard disk tıkladım orada SSD var dı sadece başka bir şey yok USB gözükmüyor işte sıkıntı orada yardım edebilecek misin ya 5 -6 defa yazdım USB'ye hem GPT hem MBR.
USB-HDD'ye almamanız gerekiyor hocam onu demek istedim. Sistem açılırken F12'e basıp Boot Menu açın. Oradan Harddisk kısmının yanında + işareti olmalı. Onu seçin. Daha sonra HDD'nizin ve USB'nizin markası görünecektir. USB'yi seçip devam edin. Eğer USB'ye doğru yazılmışsa sorun olmaması lazım.

Reis ya cevap yazar mısın ne yapatım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı