GIBIRNet Steam oyun lisans servisleri çalışıyor mu?

Saitama_Hironi

Hectopat
Arkadaşlar GIBIRNet'in oyun lisan sistemi herkes için çalışıyor mu yoksa sadece abonelere özel mi? Abonelere özel ise abonelikleri paralı mı? Ve GIBIRNet benzeri veya bambaşka farklı da olur herhangi bir ücretsiz oyun alabileceğim bir sistemi olan site veya başka bir yol var mı? (resmi bir şekilde tabii ki) birçok puan kazanmalı sitelerde anket şeyi oluyor ve hiçbiri düzgün çalışmıyor saçma sapan yani. Steam'den oyun kartları vs. de satamıyorum Steam'imden arkadaş ekleme özelliği bile açamadım. Yani neyse...

13 Mart'a kadar herkese açıktı. Artık abonelere özel. Abonelikler ise ücretli tabii ki. Siteleri üzerinden fiyatlara bakabilirsiniz. Buna benzer bir sistem var mı bilmiyorum ama diğerleri ise saçma oyunlar veren random keylerden ibaret.

13 Mart'a kadar herkese açıktı. Artık abonelere özel. Abonelikler ise ücretli tabii ki. Siteleri üzerinden fiyatlara bakabilirsiniz. Buna benzer bir sistem var mı bilmiyorum ama diğerleri ise saçma oyunlar veren random keylerden ibaret.
Anladım çok teşekkür ederim sağ ol. Bugünde beleş bir şeyler cukkalayamadık... :'')

Geri
Yukarı