Gıda dedektifi içerikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

BreaKSooN05

Kilopat
Market ürünlerinin genel olarak sağlıksız olduklarını hepimiz biliyorduk. Sanki ama bu kadar olduğunu tahmin etmezdim. Küçük bir araştırma yaptığınızda güvenilir bir marka, veya ürün kalmamış.

Bunları görüncede artık şunu düşündüm. Güvenebileceğimiz ürünleri incelese daha kolay olurmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada bir katkısız ve doğal ürünleri de paylaşıyor ama bunu çok yaparsa sanırım reklam olacağı için yapmak istemiyor sayfanın yöneticisi. Aslında sağlıklı ürünleri bulmak çok kolay markette ürünün içindekileri okumanız yeter.

Arada bir katkısız ve doğal ürünleri de paylaşıyor ama bunu çok yaparsa sanırım reklam olacağı için yapmak istemiyor sayfanın yöneticisi. Aslında sağlıklı ürünleri bulmak çok kolay markette ürünün içindekileri okumanız yeter.

Hocam bence çok zor ya.

Abur cubur diye tabir ettiğimiz kategori ortadan kalkıyor. Çoğunda ilave şeker ve aroma vericiler gömüşmüş. Cipslere döndüğünde yağ vb sebeplerden onu da eliyorsun. Geriye temel gıdalar kalıyor.

Geçen gün çikolata sosu için markete gittim, bildiğimiz büyük bir marka yazılarını okuyorum, %1 vs ile çikolata ile sos yapmış ya. Basmış glikoz şurubunu basmış aroma vericiyi tamam.

Hocam aldığınız ürünlerin arkasında yazan bilgileri yazıyor orası. Siz de aldığınız şeyleri inceleyerek çok yapay şeylerden kaçınabilirsiniz.

Hocam bence çok zor ya.

Abur cubur diye tabir ettiğimiz kategori ortadan kalkıyor. Çoğunda ilave şeker ve aroma vericiler gömüşmüş. Cipslere döndüğünde yağ vb sebeplerden onu da eliyorsun. Geriye temel gıdalar kalıyor.

Geçen gün çikolata sosu için markete gittim, bildiğimiz büyük bir marka yazılarını okuyorum, %1 vs ile çikolata ile sos yapmış ya. Basmış glikoz şurubunu basmış aroma vericiyi tamam.
Maalesef çoğu öyle. Arada 1-2 marka kalıyor bir nebze düzgün. Ben de onları almaya çalışıyorum.

Derine inersek meyve sebzeyi bile zor yeriz. 😁 Bazı çiftçiler basıyor ilacı ürünlerin üstüne.

Goril Faruk olayından sonra sevmemeye başladım. Adamı içeriğinden dolayı eleştiriyor fakat bunu içerik olarak alıp 40 şekeri 120 şeker olarak yalan söylemesi çok garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı