Çözüldü GIF'in üstüne nasıl resim eklerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mercheng

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilmem
Arkadaşlar merhaba herkese. Ben Steam profilime vitrin yapmak için GIF yapmıştım fakat bir şey eksik kaldı. GIF'in üstüne resim ekleyecektim araştırdım fakat programla. Bunu programsız yapabilir miyim?
Sağdakini soldakine isminin altına ekleyeceğim. Bunu yapabileceğim bir site var mı?

Dosya Ekleri

• Animated GIF-downsized_large.gif
    Animated GIF-downsized_large.gif
    252,8 KB · Görüntüleme: 365
  • c02d70fd2366929004c44dc46c163956-removebg-preview.png
    c02d70fd2366929004c44dc46c163956-removebg-preview.png
    66,1 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normalde balık vermek yerine balık tutmayı öğrenme taraftarıyım her zaman. Ancak şu durumda bunu açıklamak biraz uzun. Eğer tek amacınız bu fotoğrafsa, sizin için ben hazırladım. Boyut, yerleşim ya da renk gibi konularda değişiklik yapılmasını isterseniz belirtin lütfen.

Animated-GIF-downsized_large1.gif

Öğrenmek istiyorsanız Photoshop'ta nasıl yapıldığını yazabilirim ancak buradan anlatmak için biraz karmaşık ve nispeten uzun bir işlem sayılır.
Normalde balık vermek yerine balık tutmayı öğrenme taraftarıyım her zaman. Ancak şu durumda bunu açıklamak biraz uzun. Eğer tek amacınız bu fotoğrafsa, sizin için ben hazırladım. Boyut, yerleşim ya da renk gibi konularda değişiklik yapılmasını isterseniz belirtin lütfen.

Animated-GIF-downsized_large1.gif

Öğrenmek istiyorsanız Photoshop'ta nasıl yapıldığını yazabilirim ancak buradan anlatmak için biraz karmaşık ve nispeten uzun bir işlem sayılır.

Çözüm

Eki Görüntüle 622347

Çok teşekkür ederim kanka bunu düşünmen yeter adamsın.

Eki Görüntüle 622347

tek bunu yapmak istiyodum kanka pes edecektim siteye gireyim dedim Allah razı olsun valla adamsın

Yeni konular

Geri
Yukarı