Gigabyte 2060 Super Windforce alınır mı?

eggy ladd

Hectopat
Daha fazla  
Yılbaşında yaklaşık 6 bin liraya bilgisayar toplamak istiyorum. Forumdaki araştırmalarım sonucunda 5700'ün hala çok sorunu olan bir ekran kartı olduğuna kanaat getirip 2060 veya 2060 Super almaya karar verdim. İtopya'da geçen gün Gigabyte 2060 Super Windforce 2700 civarına düşmüştü. Yılbaşı indirimlerinde de bu kadar düşerse bu kartı almayı planlıyorum. Sizce iyi bir kart mıdır? Sorunları vs. var mı? Bunun yerine şu kartı al gibi önerileriniz varsa yazar mısınız? Ekran kartına yaklaşık 3 bin lira ayırmayı planlıyorum.

Windforce yerine Aorus almanızı tavsiye ederim, indirimdeyken 3000 liraya kadar düşmüştü ancak şu anda stok bulmak sıkıntılı. Aorus soğutması ve tasarımı çok daha kaliteli bir model.

Bu videoyu inceleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windforce yerine Aorus almanızı tavsiye ederim, indirimdeyken 3000 liraya kadar düşmüştü ancak şu anda stok bulmak sıkıntılı. Aorus soğutması ve tasarımı çok daha kaliteli bir model.
İndirimlerde pek fiyat farkı olmazsa aorus alayım o zaman,aksi halde windforce alayım. Anladığım kadarıyla ikisi de gayet güzel kartlar

İndirimlerde pek fiyat farkı olmazsa aorus alayım o zaman,aksi halde windforce alayım. Anladığım kadarıyla ikisi de gayet güzel kartlar
İndirimde bazen ROG ve Gaming X modelleri de garip fiyatlara düşüyor. 2080 Gaming X Trio Black Friday'de 4900 TL idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı