Gigabyte 3060 Ti ile madencilik ne kadar kazandırır?

Ygt.667

Femtopat
Daha fazla  
İnsanlar beni biraz sinirlendiriyor, bunun sonucunda monitörde güzel bir yumruk izi oluştu. Eski bir 50Hz monitör alıp mining yapmayı düşünüyorum. NVIDIA Gigabyte GeForce RTX Eagle OC 8 GB ekran kartı var. Daha alalı 1 ay oldu. 14 bine aldım İtopya'dan. Baktım biraz ama çok bir şey anlayamadım. Ayda 300-350 lira çıkarsa yeter. Nasıl yapılıyor, getirisi nedir? Bilen varsa yardımcı olsun.

İnsanlar beni biraz sinirlendiriyor, bunun sonucunda monitörde güzel bir yumruk izi oluştu. Eski bir 50Hz monitör alıp mining yapmayı düşünüyorum. NVIDIA Gigabyte GeForce RTX eagle OC 8 GB ekran kartı var. Daha alalı 1 ay oldu. 14 bine aldım İtopya'dan. Baktım biraz ama çok bir şey anlayamadım. Ayda 300-350 lira çıkarsa yeter. Nasıl yapılıyor, getirisi nedir? Bilen varsa yardımcı olsun.

Kazandırmaz. Yani elektrik masrafını zor karşılar.

İnsanlar beni biraz sinirlendiriyor, bunun sonucunda monitörde güzel bir yumruk izi oluştu. Eski bir 50Hz monitör alıp mining yapmayı düşünüyorum. NVIDIA Gigabyte GeForce RTX Eagle OC 8 GB ekran kartı var. Daha alalı 1 ay oldu. 14 bine aldım İtopya'dan. Baktım biraz ama çok bir şey anlayamadım. Ayda 300-350 lira çıkarsa yeter. Nasıl yapılıyor, getirisi nedir? Bilen varsa yardımcı olsun.
300 kazanırsın 500 fatura ödersin

Nicehash ile 2 3 gün dene elektriği hesapla zarar ediyorsa hiç uğraşma ki zarar edecektir elektrik çok pahalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı