Gigabyte 3080 Ti Vision OC Alınır mı?

Evet, doğru ama RTX 3080 Ti modeli için aynı şikayette bulunanları görmedim. Belki de revize edilmiştir.

Bütçem çıkışmayacak gibi Aorus için. Gaming OC modeli ile arasında kaç FPS fark vardır?

3080 ti Vision full Beyaz olduğu için 10 gün önce aldım. 3 gündür kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı görmedim. Beyaz bir sistem topladığım için başka seçeneğim yoktu. Ama böyle bir takıntın yoksa 3080 ti Suprim X almanı öneririm.

Konuyu hortlatıyorum belki ama, kart fiyatları düşerken faydalanacak başkaları olabilir.
Uzun vade kullanımınızda memnun musunuz Vision 3080TI'dan? Ben de beyaz sistem topluyorum ama uygun fiyata bulunca Aorus Xtreme 3080TI aldım. Ne yazık ki Gigabyte'ın yazılım rezaletinden haberim yoktu. LCD ekranı 2 yıldır kimse kontrol edemiyormuş, herkes şikayetçi. Aralarında da iyi fiyat farkı varken Xtreme'i satıp Vision'a geçsem mi diye düşünüyorum.

Vision gerçekten de harika bir kart. Lcd paneli çok basit. Beyaz bir sistem için şiddetle öneririm. Fikir vermesi açısından dikey holder ile kurulu fotosunu koyuyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20211205_052317.jpg
    270,1 KB · Görüntüleme: 131
  • IMG-20211124-WA0025.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 125
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…