Gigabyte 990XA-UD3 Anakart ile Fx 9590 Uyumlu mu?

hanifi_corak

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Merhaba. Şuan Fx 4100 kullanıyorum. Başlıkta dediğim gibi anakartım bu işlemciyi çalıştırır mı?

PSU: Thermaltake V3 600 Watt

Bu yaz almayı düşünüyorum ama şöyle de bi durum var o işlemciye parası yeten arkadaşları elektrik faturası etkilemez diye düşünüyorum. :)

Sadece elektrik faturası olsa iyi. Göründüğü gibi çok performanslı bir işlemci değil o. Şahsen İ5 4690K'yı tercih ederim bu işlemcinin yerine.

Ben bu konuda AMD taraftarıyım biraz. Birde geçen yıl İ5 4460 kullandım ve memnum kalmadım. Çok abartılıyor İntel'in performansı.

Siz AMD alın o zaman. Ne diyeyim şimdi sana ben. Tek çekirdek performansında AMD yerlerde sürünüyor dostum. Al da pişmanlık nasıl bir şey öğren.

Kardeşim ben bir şeyi kullanmadan yorum yapmam sadece İ5 4460 kullandım ve performansı beni denildiği kadar etkilemedi. İ5 4460 aldığımda yeterince zaten pişman oldum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı