Gigabyte A320M-S2H Corsair Vengeance LPX RAM uyumu

Mert Çamran

Centipat
Arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi Corsair LPX 8 GB 3000MHz DDR4 RAM aldım bilgisayarimda XPG RAM'ı var Corsair'i taktım 2cı slota çalışmadı sonra slotda belki bir şey vardır diğerekten XPG'yı çıkartıp onun slotuna taktım görüntü gelmedi çalışmadı XPG geri taktım görüntü geldi sıkıntısız bilgisayarcı denedi kendi pcsinde onda da olmadı geri yolladım iade olarak bozuk diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa anakart uyumu yazmışsınız o ram ile anakart uyumlu XPG yi çıkartıp Corsair i tek başına takmanıza rağmen çalışmadıysa sorun ramdedir
Aynen bilgisiyarcı dediki bı XPG yı çıkaralım onun yerine takalım tek ram olarak taktık görüntü gelmedi bende incehesaba geri gönderdim ram bozuk göndermişsiniz iademi derhal kabul edin diye bakalım nolucak onlarda bana yazmış Değerli müşterimiz inceleniyor şuan teknik serviste filan bahaneler Kesin uyumlu dimi içim tamamen rahat olsun işlemcim ryzen 3 1200 bu arada onunla alakası varmıdır ?

Aynen bilgisiyarcı dediki bı XPG yı çıkaralım onun yerine takalım tek ram olarak taktık görüntü gelmedi bende incehesaba geri gönderdim ram bozuk göndermişsiniz iademi derhal kabul edin diye bakalım nolucak onlarda bana yazmış Değerli müşterimiz inceleniyor şuan teknik serviste filan bahaneler Kesin uyumlu dimi içim tamamen rahat olsun işlemcim ryzen 3 1200 bu arada onunla alakası varmıdır ?
Kesin uyumludur işlemciyle alakası olacağını düşünmüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı