Gigabyte A520M k V2 anakartın XMP desteği var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Varsa anakartinizda deneyebilirsiniz.

RAM'lerin XMP profili yok sahte olabilir. Şansınız varsa manuel o.c dene.

Hocam yüksek ihtimalle RAM'lar sahte bundan önceki konularımi gorduyseniz oyunlarda sürekli çökme sorunları falan yaşıyordum galiba RAM'larin sahte olmasından kaynakli en basit çözüm RAM'leri degistirmek gibi duruyor RAM öneriniz varsa önerebilirsiniz...

O AGI'lerin günlük kullanımda bile sorun çıkartabileceğini onlarca kez söyledik ve doğru çıktı.
Thaipoon raporu paylaşır mısınız?

Kesinlikle var aynı anakartı kullandım. Benim kullandığım RAM'ler G.Skill markaydı sorunsuz çalışıyordu.

Kesinlikle var aynı anakartı kullandım. Benim kullandığım RAM'ler G.Skill markaydı sorunsuz çalışıyordu.

Hocam o zaman RAM'leri değiştireyim belki bilgisayarın başka aksanlarina falan zarar gelir RAM öneriniz var mıdır?

O agı'lerin günlük kullanımda bile sorun çıkartabileceğini onlarca kez söyledik ve doğru çıktı.
Thaipoon raporu paylaşır mısınız?

Hocam ben bilgisayarı aldığımdan beri WattMan hatası alıyorum ekran kartının falan testlerini yaptım sorunsuz acaba WattMan'in sebebi RAM'lar olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı