Satılık Gigabyte AB350 Gaming Anakart + TP-LINK TL-WN822N Wifi Adaptör

Hielaph

Kilopat
Makaleler
2
RGB aydınlatmalı bir anakart almak istediğimden anakartımı satmaya karar verdim. Anakarta internetten bakabilirsiniz ancak ben yine de linkini buraya atayım. Yanında ise Wifi adaptörümü de satıyorum. Daha 1 ay olmadı alalı. İkisinin de kutusu faturası garantisi mevcut. Hepsini birlikte vereceğim. Teklifleriniz için Whatsapp üzerinden ya da buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0507 023 4489

Anakart: Gigabyte GA-AB350-Gaming AMD B350 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 Fiyatı -- 450 TL
ANAKARTIN RYZEN 2. NESİL İŞLEMCİLER İÇİN BIOS GÜNCELLEMESİ YAPILMIŞTIR.

Wifi Adaptörü: TP-LINK TL-WN822N 300 Mbps N Kablosuz 2x3dBi Antenli USB Fiyatı -- 75 tl

İKİSİNİ BİRLİKTE ALANA 500 TL'den vereceğim.

Anakartı alalı 2 ay olmadı. 1 aydır kullanıyorum. Wifi adaptörünü ise 1 ay önce aldım. 1 aydır kullanıyorum. 2 parça da sorunsuz çalışıyor. İkisi de sistemimde şu anda takılı. Anakart için istediğim fiyat 450 TL. Adaptör için istediğim fiyat ise 75 TL. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isterseniz önce havale sonra kargo yapabilirim kargo ücreti benden olur. Onun dışında elden gelip alabilir sistemde takılı halde test edip alıp gidebilirsiniz. Teklifleriniz için Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

İZMİR İÇİ ELDEN SATILABİLİR!

Konu güncel!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı