Gigabyte Aorus AP850GM nasıldır?

vonTepesh

Zeptopat
Gigabyte Aorus AP850GM 2750 TL'ye satılıyor İtopya'da, Thermaltake Toughpower GF1 850W ise Vatan'da 2850 TL'ye satılıyor. Hangisini almak daha mantıklı olur sizce?

Gigabyte'ın bu serisi testlerde patlıyordu galiba. Çoktan düzeltmişlerdir ama güven kırıcı bir durum ben olsam almazdım.

GF1, Aorus'tan daha kaliteli.
Gigabyte'ın bu serisi testlerde patlıyordu galiba. Çoktan düzeltmişlerdir ama güven kırıcı bir durum ben olsam almazdım.
Aorus ile Gigabyte olan farklı. Gigabyte olan patlıyordu ama yeni üretimleri düzeltildi, patlamıyor. Patlamasa da iyi bir güç kaynağı değildi zaten.

Hayır, yanılıyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz model P850GM modeli. Benim bahsettiğim AP850GM modeli yıllar boyu sorunsuz giden bir model olarak biliniyor.

GF1, Aorus'tan daha kaliteli.

Aorus ile Gigabyte olan farklı. Gigabyte olan patlıyordu ama yeni üretimleri düzeltildi, patlamıyor. Patlamasa da iyi bir güç kaynağı değildi zaten.
GF1' i alacağım galiba. İnsanlar eski olduğunu söylüyorlar fakat bunun sıkıntı çıkaracak bir durum olduğunu zannetmiyorum. PSU listesinde A sınıfında bulunuyor ve japon kapasitölere sahip ayrıca.

Öyle bir kaliteli PSU-ya insanlar anlamadan ve bilmeden kötü yorum yapıp, güven kırıyorlar ki, sinirlerniyorum şahsen. Burada konuya cevap yazan kişilerin hiç birisi bu PSU-yu alıp kullanmadı ve sadece olarak internetten elde ettikleri tutarsız bilgiler esasında ve iftira niteliğinde konuşmuşlar. Almak istediyiniz PSU tam bir canavar. Problem çıkaran seri ise P750-GM ve 850-GM modellerinde vardı. Tam gönül rahatlığı ile ala bilirsiniz. AORUS serisi zaten bilindiyi gibi Gigabyte-ın top serilerinden. Hatta her kablonun kafasında PSU-dan maksimum verimlilik alına bilmesi için ilave 1 tane güçlendirici kondensatör bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı