Gigabyte Aorus M4 alınır mı?

LumLumi

Decapat
O fiyat bandında kaliteli midir? Razer DeathAdder V2 Mini almayı da düşündüm fakat elime küçük geleceğinden endişeliyim. Aorus M4 122mm uzunluğa sahip, Razer DeathAdder V2 Mini ise 114mm. Elim 18-19 cm uzunluğa sahip. Palm tutuşa sahibim ama parmaklarımı her zaman yapıştırmıyorum hafif kalkık oluyor tabii claw grip kadar değil ve hafif sağa doğru yatay duruyor. Büyük ihtimalle önceden Basilisk tarzı mouse kullandığım için. Bu konuda fikriniz nedir?

Mediamarkt'a gidip deathadder v2 mini yi denerseniz iyi olur, küçük gelem ihtimali var. Aorus m4 ile hemen hemen aynı boyutta. Bütçeniz nedir ?

MediaMarkt'a gidip DeathAdder V2 Mini'yi denerseniz iyi olur, küçük gelem ihtimali var. Aorus M4 ile hemen hemen aynı boyutta. Bütçeniz nedir?

Nasıl aynı boyuttalar, Aorus daha büyük değil mi? MediaMarkt bulunduğum yerde yok maalesef, vatana gittim denettirmediler. Bütçem normalde Aorus M4 civarındaydı sonra 381'e DeathAdder V2 gördüm alıp almamayı düşünüyordum fakat boyutu tereddüt ettirdi sonrasında da 420'ye HyperX PulseFire haste alınabildiğini gördüm (eğer indirim kodu bitmediyse). Bütçe 380. İndirim kodunu yapabilirsem haste almayı düşünebilirim.

Düzenleme: Amazon indirimini senden gördüğümü fark ettim fakat bende indirim kodu zubizuda çıkmıyor.

Nasıl aynı boyuttalar, Aorus daha büyük değil mi? MediaMarkt bulunduğum yerde yok maalesef, vatana gittim denettirmediler. Bütçem normalde Aorus M4 civarındaydı sonra 381'e DeathAdder V2 gördüm alıp almamayı düşünüyordum fakat boyutu tereddüt ettirdi sonrasında da 420'ye HyperX PulseFire haste alınabildiğini gördüm (eğer indirim kodu bitmediyse). Bütçe 380. İndirim kodunu yapabilirsem haste almayı düşünebilirim.

Düzenleme: Amazon indirimini senden gördüğümü fark ettim fakat bende indirim kodu zubizuda çıkmıyor.
Hemen hemen aynı boyuttalar fazla fark yok bir tık büyük olabilir.

Anladım, diğer yazdıklarım hakkında ne düşünüyorsun? Zubizu Amazon indirim kodu bitti mi?
Daha önce kodu alanlar kullanabiliyor ben de HyperX haste alacağım elime para geçerse. Şu an kodu Zubizu uygulamasından kod alma kısmını bulamadım (belki siz bulursunuz) Ben kodu önceden aldığım için 80TL indirim gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı