Elektronik Gigabyte Aorus Master RTX 3070 Ti 14999 TL

Ben ne diyorum biliyormusunuz? Nvidia yada AMD umrumda değil.. FSR ile DLSS üzerinden RX 6800 XT ile 3070 Ti kıyaslamak doğru değildir bence siz okuduğunuzu anlamamakta ısrar ediyorsunuz.. FSR 2.0 ile DLSS arasında kıyaslama videosu koyduğum halde halen DLSS belki de kullanmadığınız halde iyidir diyorsunuz GTX 1060 diyorsunuz DLSS ile o ne alaka onu bile anlamadım. Üzgünüm ama fanboyluk yapan sizsiniz..

Hocam kafam karıştı ya bir hazır sistem alacağım içinde 3070 ti var.VRAM yeter mi yetmez mi çok kafam karıştı şu an.

Hocam kafam karıştı ya bir hazır sistem alacağım içinde 3070 ti var.VRAM yeter mi yetmez mi çok kafam karıştı şu an.
Şuan için pek fazla bir sorun yaşamazsınız Vram ile alakalı sadece bazı oyunlar da FH yada RE8 gibi oyunlar da yetmemezlik olabilir ama 1080P de bir sorun yaşayacağınızı sanmam.

Şuan için pek fazla bir sorun yaşamazsınız Vram ile alakalı sadece bazı oyunlar da FH yada RE8 gibi oyunlar da yetmemezlik olabilir ama 1080P de bir sorun yaşayacağınızı sanmam.
2 k oynayacağım ama çok fazla ağır oyunlar oynamam.Çok nadir fh4 ama.Genelde CS GTA 5 valorant gibi oyunlar oynarım.Peki sence 8 GB vram kaç yıl götürür?

2 k oynayacağım ama çok fazla ağır oyunlar oynamam.Çok nadir fh4 ama.Genelde CS GTA 5 valorant gibi oyunlar oynarım.Peki sence 8 GB vram kaç yıl götürür?
FH4 te 2K için sanırım yeterli olacaktır diğer dediğiniz oyunlar için fazla bile gelir. 8GB Vram ne kadar götürür bunu kesin olarak bilemem ama 2 yıl önce 4GB Vram yeterli gibi görünüp 8GB Vram ler biraz lüks e kaçıyordu yani herşey çok hızlı değişiyor bu yüzden net birşey demek zor.

2 k oynayacağım ama çok fazla ağır oyunlar oynamam. Çok nadir FH4 ama. Genelde CS GTA 5 Valorant gibi oyunlar oynarım. Peki sence 8 GB VRAM kaç yıl götürür?

2K da şu an yetse bile 1-2 seneye yeni oyunlarda yetmeyebilir. Yerinizde olsam 6800XT alırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…