GIGABYTE AX370M Ses Kartı Kalitesi

Alperendurmus

Hectopat
Merhaba, ben masaüstü sistem toplayacağım. Kulaklıktan gelen sesin takılmalı, cızırtılı olmamasını, temiz olmasını istiyorum. Müzik yapmayacağım, çoğunlukla oyun için kullanacağım. Kendime bütçeme uygun iyi bir sistem araştırdım topladım (daha almadım) ama ses kartı ile ilgili birçok sorum var. Şimdi ben dediğim gibi oyun oynayacağım, oyun için sizce harici bir ses kartı almak gerekiyor mu? Gerekmiyorsa 7+1, 5+1 gibi terimler duyuyorum, tahminimce bunlar performansı temsil ediyor, bunlardan hangisi iyi, neyi temsil ediyor ve bundan başka performansı belirten terimler var mı? Neyse gelelim asıl konuya; dahili ses kartı benim gibi birine yeterli mi? Almayı düşündüğüm anakart GIGABYTE AX370M (mümküse bununda iyi olup olmadığını söylerseniz sevinirim). Bu anakartın dahili olarak Realtek marka 7+1 (Realtek ALC887) ses kartı var. Bu ses kartı profesyonel olmayan oyuncular için yeterli mi? Yeterli değilse nasıl bir ses kartı almalıyım? Gerekliyse bütçem 300-400 lira civarında. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

😋

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı