Gigabyte B450 GAMING X en son çıkan BIOS sürümü hangisi?

Wizinnn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. anakartım BIOS güncellemek istiyorum fakat en son sürüm hangisi anlayamadım. Gigabyte sitesine girdiğim zaman F60E, F52 gözüküyor, bunlardan hangisi en son çıkan BIOS sürümüdür? Şu anki BIOS sürümüm F60C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Anakartım BIOS güncellemek istiyorum fakat en son sürüm hangisi anlayamadım. Gigabyte sitesine girdiğim zaman F60E, F52 gözüküyor, bunlardan hangisi en son çıkan BIOS sürümüdür? Şu anki BIOS sürümüm F60C.

Son sürüm F60E sürümüdür aynı anakarta sahibiz ama F52 sürümüne güncelledim. F60E sürümü hakkında bilgi bulamadım yabancı sitelerde F60e sürümüne birçok kişi güncellemiş ve oyun testlerini yapmışlar hiçbir sorun oluşmamış bazı kesimler ise F60e sürümü için sonundaki e harfi yüzünden beta BIOS sürümü yüklemeyin demiş.

Son sürüm F60E sürümüdür aynı anakarta sahibiz ama F52 sürümüne güncelledim. F60E sürümü hakkında bilgi bulamadım yabancı sitelerde F60e sürümüne birçok kişi güncellemiş ve oyun testlerini yapmışlar hiçbir sorun oluşmamış bazı kesimler ise F60e sürümü için sonundaki e harfi yüzünden beta BIOS sürümü yüklemeyin demiş.
Bende F52 sürümüne geçiş yaptın

Yeni konular

Geri
Yukarı