Gigabyte B450M H anakart bozuk mu?

serdarss08

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topluyorum APU sistem Gigabyte B450M H anakart aldım işlemci 5600G RAM ve SSD gelmeden bir deneme yapayım dedim zaten görüntü gelmiyecekti fanları falan kontrol amaçlı taktım her şeyi doğru yerinde taktım güç bağlantılarını doğru biçimde yaptım ve kasayı açtım fanlar LED'ler falan sorunsuz çalıştı bende kapattım yalnız kapatırken tuşla kapanmıyordu PSU'dan kapatıyordum her neyse sonra bu ürünü ben Amazon'dan almıştım ve anakartı faturası ile birlikte BIOS güncellemesi için yolladım ve 5 gün sonra dönüş yaptılar anakartınıza görüntü gelmiyor diye Gigabyte tenin servisine yollayacaklarını söylediler anakartın bana bozuk gelme gibi bir ihtimali var mı çünkü ben her şeyi doğru ve nazik bir şekilde yaptım.

Hocam daha RAM takmamışsınız normal değil mi görüntü gelmemesi. Boşu boşuna garantiye göndermişsiniz anakartı.

Hayır dostum BIOS güncellemesi için gönderdim onlar da görüntü alamadılar ve aldıkları markanın servisine gönderecekler.
BIOS'un güncel olmadığını nasıl anladınız? Görüntü almadan. Hani deseniz RAM'leri taktım görüntü gelmiyor, haklısınız.

Geri
Yukarı