Çözüldü Gigabyte B450M kablosuz Wi-Fi özelliği var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

murataldemir

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte B450M-H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart satın aldım ve anakartın üzerinde Wi-Fi özelliği var mı? Bilen varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gigabyte B450M-H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart satın aldım ve anakartın üzerinde Wi-Fi özelliği var mı? Bilen varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler.
Hayır o kartta wifi özelliği yok dostum. Eğer wifi kullanmak istiyorsan harici bir USB wifi adaptörü alabilirsin ya da wifi desteği olan bir anakarta geçebilirsin.
Hayır o kartta wifi özelliği yok dostum. Eğer wifi kullanmak istiyorsan harici bir USB wifi adaptörü alabilirsin ya da wifi desteği olan bir anakarta geçebilirsin.

Çözüm
Wifi sorununu bu ürünle çözebilirsin.
Bu tarz küçük şeyler daha rahat olmaz mı ? Bunun Bluetooth modelini kullanıyorum da. Yani takınca gözükmüyor bile attığın ürüne göre farkını sormak istedim sadece.

Geri
Yukarı