Gigabyte B450M S2H 438 TL

Aynen ben bir şey bilmiyorum cahilim.

1 buçuk yıldır kullanıyorum B450M S2H'ı 1 kere bile sorun yaşamadım hatta BIOS sürümüm F51'di F62'ye güncelleyince CPU sıcaklığında stabilite geldi normalde bir anda 10 derece yükseliyordu şimdi o sorunda kalmadı BIOS güncellerken kartı bozmuşsunuz sonra alınmaz alınmaz diyorsunuz komik.

1 buçuk yıldır kullanıyorum B450M S2H'ı 1 kere bile sorun yaşamadım hatta BIOS sürümüm F51'di F62'ye güncelleyince CPU sıcaklığında stabilite geldi normalde bir anda 10 derece yükseliyordu şimdi o sorunda kalmadı BIOS güncellerken kartı bozmuşsunuz sonra alınmaz alınmaz diyorsunuz komik.

Eleman gitsin 1K bayılsın anakarta.

Kardeşim ben senin yılgın bir hoşgörüyle beni benimsemene mi kaldım?

Bak düşün kasayı almışım. Update yapıyorum tak gitti anakart. Sonra MSI B450 Gaming Plus Max almıştım. Sırf BIOS flashback var diye.

Arkadaşın MSI X470 anakartına 5950X taktık sorunsuz çalıştı, BIOS'u bir güncelledi CPU ışığı yakmaya başladı görüntü de gitti gelmedi. Eski işlemcisi 1700'ü taktı geldi, eski sürüm BIOS yükleyip gene 5950X taktık düzeldi. MSI ında BIOS'u Allah'a emanet, bu BIOS'lar genel olarak Allah'a emanet.

Geri
Yukarı