Gigabyte B450M S2H BIOS güncelleme

frkgkc

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem aldım ve Gigabyte B450M S2H anakartım kutudan F41 güncellemesi ile çıktı.
R5 1600 işkemci ve Sapphire RX 580 ile kullanıyorum.
Anakartın son sürümü F50 ve bu sürümde hızlı açılma gibi PCI-e iyileştirmesi gibi iyileştirmeler varmış. Bu sürümü kullanan var mı?
Q-flash veya Windows üzerinden kurmak arasında bir fark var mı?
F50 sürümünü Q-flash üzerinden kurmak istesem direk F41'den F50 geçebilir miyim yoksa sırasıyla F32 F40 ve F50 sürümlerini mi kurmalıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

B450.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni sistem aldım ve Gigabyte B450M S2H anakartım kutudan F41 güncellemesi ile çıktı.
R5 1600 işkemci ve Sapphire RX 580 ile kullanıyorum.
Anakartın son sürümü F50 ve bu sürümde hızlı açılma gibi PCI-e iyileştirmesi gibi iyileştirmeler varmış. Bu sürümü kullanan var mı?
Q-flash veya Windows üzerinden kurmak arasında bir fark var mı?
F50 sürümünü Q-flash üzerinden kurmak istesem direk F41'den F50 geçebilir miyim yoksa sırasıyla F32 F40 ve F50 sürümlerini mi kurmalıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 472481
Q-Flash ile direk F50 sürümüne yükseltebilirsiniz. Benim anakart da F41 ile çıktı kutudan. Direk F50 sürümüne yükselttim ve herhangi bir sorun yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı