Gigabyte B450M S2H mikrofon çalışmıyor

karaaliIII

Centipat
Selam aleyküm.
Bende Gaming kulaklık var tek girişli laptopta çalışıyor ama PCI'ye takınca çalışmıyor PC'yi yeni kurdum.
Anakart Gigabyte B450M S2H ses alıyorum ama mikrofon çalışmıyor ne önden ne de arkadan bütün sürücüleri denedim sitesinden anakartla gelen DVD'den de denedim format attım çalışmadı bir kere çalıştı onda da ses yoktu bu nasıl bir iş çözemedim!
Ekran kartıyla alakalı olabilir mi?
Ek resimde de mikrofon yok.
Bana yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• 22.jpg
    22.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 70
  • 324.jpg
    324.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam aleyküm.
Bende Gaming kulaklık var tek girişli laptopta çalışıyor ama PCI'ye takınca çalışmıyor PC'yi yeni kurdum.
Anakart Gigabyte B450M S2H ses alıyorum ama mikrofon çalışmıyor ne önden ne de arkadan bütün sürücüleri denedim sitesinden anakartla gelen DVD'den de denedim format attım çalışmadı bir kere çalıştı onda da ses yoktu bu nasıl bir iş çözemedim!
Ekran kartıyla alakalı olabilir mi?
Ek resimde de mikrofon yok.
Bana yardımcı olabilecek var mı?
Kasalı bilgisayarlarda kulaklık ve mikrofon girişleri ayrı o yüzden linkteki gibi bir şey takman lazım.

Realtek Audio Console, aygıtın gelişmiş ayarları bölümünü resimdeki gibi yap.

Yaptım ama aynı.
Kasalı bilgisayarlarda kulaklık ve mikrofon girişleri ayrı o yüzden linkteki gibi bir şey takman lazım.

Şart mı ki?

Dosya Ekleri

• 9999.jpg
    9999.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 95
  • 999999999.jpg
    999999999.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 108
Kulaklığın USB girişli mi? Belki kulaklığın mikrofonu yoktur ve sen laptopta laptobun kendi mikrofonunu fark etmeden kullanıyosundur. Kulaklığının marka ve modelini yazabilir misin?

Mikrofonunu var PCI'de de çalıştı bir kere ama onda da ses alamadım.
Kulaklığın USB girişli mi? Belki kulaklığın mikrofonu yoktur ve sen laptopta laptobun kendi mikrofonunu fark etmeden kullanıyosundur. Kulaklığının marka ve modelini yazabilir misin?

3, 5.
USB girişi var amasdece LED için o.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı