Gigabyte B450M S2H + Ryzen 5 3600 GHz ve voltaj nasıl ayarlanır?

Kasanızın ne kadar yüksekliğe kadar desteklediğini yazabilir misiniz.
Versa J24 Tempered Glass RGB Edition kasam bu ilginiz için şimdiden teşekkürler.
Uygun voltajı bulduktan sonra düşürdüğünüz kadar voltajı bios ekranında advanced cpu ayarları altından girin
Hocam benim de beceremediğim kısım o , ryzen master uygulamasına direk değer giriyorum fakat biosta değer düşürüyorum, bir türlü çözemedim.

Bu işini görür diye düşünüyorum fakat 100 lira daha fazla verirsen alttaki daha iyi olacaktır.

Versa J24 Tempered Glass RGB Edition kasam bu ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Hocam benim de beceremediğim kısım o , ryzen master uygulamasına direk değer giriyorum fakat biosta değer düşürüyorum, bir türlü çözemedim.
O an kullandığın voltaj değeri ryzen master içinde de anakartta da aynı zaten. Yapman gereken örneğin 1.356v varsayılansa ve sonra ki girdiğin değer örneğin 1.296 ise birbirinden çıkartıp biostan eksi değer olarak girmen olacak

Uygun bulduğun Ghz ve voltaj ayarını bulduğun zaman o ayarları biostan AMD Overclocking sekmesinden Manual Overclocking kısmına yazıp sistemi yeniden başlat.

Uygun bulduğun GHz ve voltaj ayarını bulduğun zaman o ayarları BIOS'tan AMD overclocking sekmesinden manual overclocking kısmına yazıp sistemi yeniden başlat.

Hocam Gigabyte B450M S2H R5 3600 işlemciye sahibim. Manuel overclocking bölümünde GHz ve voltajı yazıyorum. Save deyip çıkıyorum değişen bir şey olmuyor onu nasıl çözebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı