Gigabyte B450M S2H Secure Boot hatası

LFlame

Decapat
Anakart
gigabyte b450m s2h
Merhaba iyi günler, ben Valorant'a girmek istedim ama Secure Boot hatası verdi. Van 9003 hatası verdi, BIOS'um son sürüm. Gigabyte B450M S2H anakarta sahibim, bundan 1 yıl önce açamaya çalıştığımda sistem açılmamıştı. Yani kasanın ışıkları yanıyordu fakat görüntü gelmiyordu, servise gönderdim ve öyle düzeldi. Şu an sıkıntısız bir şekilde yapmak istiyorum, yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Ekran kartın nedir, UEFI desteği olup olmadığını kontrol edelim. Tam modeli ile belirtirsen sevinirim.

kusura bakmayın yazamadım zaman aşımı yedim fazla aynı kelimeyi kullanmaktan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep Baltaş'ın bu videosunu izledim ama yorumlarda yine sistemi açılmayan arkadaşlar görüm ve buraya danışmak istedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_104.png
    Screenshot_104.png
    2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_106.png
    Screenshot_106.png
    1.017 bayt · Görüntüleme: 30
BIOS'tan CSM kapatıp Secure Boot açman gerek.
Ama daha önce sorun olduysa riskli.
Windows 10 yükleyebilirsin Valorant için.

Yani sırf Valorant içinde Windows 10'a geçmek istemiyorum 3 ayda bir giriyorum kodlamayla uğraşıyorum oyun oynamıyorum genellikle arkadaşlarım çağırıyor 3 ayda bir giriyorum dediğim gibi bu yüzden görünüş ve tarz açısından window 11 çok şık yani teşekkürler yine de eğer bir sorun olmayacağını bilsem yapacağımda bir tık tırsıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı