Gigabyte B450M S2H V2 BIOS Update sonrası ekrana görüntü gelmiyor

khanjarone

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H
Ryzen 5 3600
Corsair Vengeance RGB Pro SL 16 GB (2x8) 3600MHz C18
MSI RTX3060
Merhabalar.
Yeni bir PC topladım.
Anakart Gigabyte B450M S2H V2.
İşlemci Ryzen 5 3600.
Ekran kartı MSI RTX 3060 Ventus 2X.

Bilgisayarımın bağlantılarını yaptıktan sonra BIOS Update etmek istedim. Kendi üstündeki sürüm F1 versiyonuydu ben sürüm olan F62D olan versiyonunu yükledim daha sonra kaydettim ve PC yeniden başlattım ancak ne ekrana görüntü geliyor ne de klavye ve mouse ışıkları yanıyor. BIOS pilini çıkartıp bir süre bekledikten sonra tekrar taktım ancak bir sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Anakartımın kutusu üzerinde AMD Ryzen 3000 desktop ready yazısı bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden başlatmayı sen mi yaptın? Gigabyte BIOS'u daha dün update ettim, güncelleme bittikten sonra kendisi otomatik yeniden başlatıyor ve anakart ayarları sıfırlanıp tekrar siyah ekranda uzun süre bekletiyor. O uzun sürede anakart ayarlarını tanımlamaya çalışıyor sonra sıfırlandığı için yeniden başlatıyor. O süreçte bizim dokunmamamız gerekiyor.

Yeniden başlatmayı sen mi yaptın? Gigabyte BIOS'u daha dün update ettim, güncelleme bittikten sonra kendisi otomatik yeniden başlatıyor ve anakart ayarları sıfırlanıp tekrar siyah ekranda uzun süre bekletiyor. O uzun sürede anakart ayarlarını tanımlamaya çalışıyor sonra sıfırlandığı için yeniden başlatıyor. O süreçte bizim dokunmamamız gerekiyor.
kendisi otomatik yeniden başlatmadı.. güncelleme bitince bios anaekranı geldi ben de kaydet ve kapat diyip çıktım.. pc yeniden başladı ve görüntü gelmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı