Gigabyte B450M-S2H vs MSI B450M PRO Max

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Biri 550 TL diğeri 600 TL. Sizce hangisini seçmeliyim? İkisine de yeterli bütçe var doğal olarak kararsız kaldım. S2H'da pasif soğutma var diyorlar ancak BIOS güncellemesi gibi bir şey duydum, almayın diyorlar. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S2H fiyat/performans olarak tercih edilir. PRO Max ise fiyat/performans/kalite. Tercih size kalmış.

MSI'daki fiyat artışı RAM frekansından dolayı sanırım. Yoksa her ikisi de giriş seviyesi ürünler ve ekstrem farklar oluşmayacaktır. Hangisi uygunsa o alınabilir.
Peki sahip olduğunuz için soruyorum bu işlemciyle direk çalıştı mı? Başka bir işlemciyle bios felan uğraşmak istemiyorum. Ryzen 5 1600 af almayı düşünüyorum.
S2H fiyat/performans olarak tercih edilir. PRO Max ise fiyat/performans/kalite. Tercih size kalmış.
Ama örneğin s2h da pasif soğutma var dediler başka bir konuda nasıl msi daha kaliteli oluyor bilmediğimden soruyorum.

Peki sahip olduğunuz için soruyorum bu işlemciyle direk çalıştı mı? Başka bir işlemciyle bios felan uğraşmak istemiyorum. Ryzen 5 1600 af almayı düşünüyorum.

Ama örneğin s2h da pasif soğutma var dediler başka bir konuda nasıl msi daha kaliteli oluyor bilmediğimden soruyorum.

Çalıştıracaktır. Kutu üzerinden "2000 serisi ile uyumlu" ibaresi varsa çalıştırır. 3000 serisi için BIOS güncellemesi ister.

Geri
Yukarı