Gigabyte B550M DS3H ARGB header yok

TheSimsir

Femtopat
Daha fazla  
Gigabyte B550M DS3H anakartımda ARGB header ve vdg girişi olmadığı için fanlarımın RGB'si çalışmıyor. Tek soketli bir kontrolcü aldım fakat çalışmadı diğer çoğaltıcı hubları da araştırdığımda faydalı bilgiye rastlamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

B550M DS3H'in birçok revizyonu var ve bu revizyonların arasında (rev. 1.5.) ARGB ve RGB portları direkt olmayan bir versiyonu da var. Büyük ihtimal sana da o denk geldi.

B550M DS3H'in birçok revizyonu var ve bu revizyonların arasında (rev. 1.5.) ARGB ve RGB portları direkt olmayan bir versiyonu da var. Büyük ihtimal sana da o denk geldi.
evt maalesef

Neden tek soketli kontrolcü aldınız? Fanlarınız 3 pin girişli değil sanırım bu arada.
sistemi yeni aldım ve ekstra fan almadım, kasanın kendi fanlarının rgbsi çalışmıyordu onlar da tek bir kabloya bağlı diğer kontrolcüleri araştırdığımda çoğaltıcı amaçlı oldukları için 1 soketi anakarta bağlamak gerekiyo ve benim de anakartımda herhangi bir rgb soketi yok maalesef

Neden tek soketli kontrolcü aldınız? Fanlarınız 3 pin girişli değil sanırım bu arada.
CoolMoon AR-1 5V 3Pin ARGB LED Kontrol Cihazı - Sata 15 Pin Güç - RGB Fan Şerit Led Denetleyici Fiyatları ve Özellikleri aldığım ürün buydu alan herkes çalıştığını söylemiş ama bende çalışmadığı için iade etmek zorunda kaldım, ekstra olarak vdg kablosu bulunuyor genelde gigabyte markasında oluyormuş galiba o boşta kaldığı için çalışmadığını düşündüm hem vdg hem argb soketi olup anakarta bağlamadan çalıştırılabilen bir kontrolcü de bulamadım

Hocam fanlarınız 4 pin, aldığınız kontrolcü 3 pin ARGB headera sahip. Fanları kontrolcüye nasıl bağlayabildiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı