Elektronik Gigabyte B760 DS3H AX Wi-Fi DDR4 3.949 TL

Fahri Abi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600, Palit RTX 4070 Super, XPG 2x16GB DDR5 5200-38, Adata Lite Pro 1TB, DF DC 240, Prime B650M-K
Bende B550M D3SH var aralarında nasıl bir fark oluyor?

Şu an i5 12400F ile Asus Prime H610M-R modelini kullanıyorum. 2 tane PCI 4.0 M2 yeri, arka ön type-c çıkış olması, birden fazla sistem fan yuvası derken bir cezbetmedi değil ama kararsız kaldım.

Başlıkta mATX kart yazıyor ama resimler ATX bir anakart var acaba modeli mi karıştırdı Teknobiyotik? Bu kart için fazla ucuz geldi fiyat...

Başlıkta mATX kart yazıyor ama resimler ATX bir anakart var acaba modeli mi karıştırdı Teknobiyotik? Bu kart için fazla ucuz geldi fiyat...
Yüksek ihtimal fiyatı düşen ürün bu fakat dediğiniz gibi görselleri yanlış girmişler.

Yüksek ihtimal fiyatı düşen ürün bu fakat dediğiniz gibi görselleri yanlış girmişler.
Tekrar kontrol ettiğimde attığım ürün kendi sitelerinde de mevcut ve fiyatı daha pahalı. Gigabyte B760M-DS3H-AX-DDR4 Intel B760 Soket 1700 DDR4 5333MHz mATX Oyuncu Anakart | Teknobiyotik Bir yerde hata var gibi duruyor ama çözemedim.

Fiyat banada çok iyi geldi alınır mı sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…