Gigabyte B85-HD3 ve Intel i3 4330 Mountain Lion Kurulumu

anektoda

Hectopat
Yer
Yunanistan Gümülcine
Daha fazla  
Meslek
Grafiker.
Merhabalar Technopat ailesi. Forumunuzun videolarını şans eseri Youtube üzerinde gezinirken gördüm. Ve ilgimi çekti... Ben de bilgisayarıma Mac OS X Mountain Lion kurmak istiyorum.

Sizlere şuan kullandığım sistemi yazıyorum.

• Anakart Gigabyte B85 HD3
  • İşlemci Intel i3 4330 3.50 MHz
  • Ekran kartı yok (Bilgisayarı henüz yeni yükseltebildim, daha önce Amd Athlon 64 kullanıcısıydım.)

Bu özelliklere göre Mountain Lion sistemime kurabilir miyim ? Ve ayrıca forumunuz da araştırma yaptım USB bellek üzerine nasıl bir yazma yapılacağını bulamadım.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz, çok memnun olurum.

Bu arada sizlere Yunanistan Gümülcine’den yazıyorum . Eğer yardımcı olabilirseniz bir çok kişiyi bu foruma davet edip Hackintosh kullanmalarına faydalı olabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim Recep kardeş . Başarılı bir kurulum gerçekleştirdiğim de sizlere buradan tekrar yazarım. Hayırlı çalışmalar.

- - - Güncellendi - - -

Bu arada sistem özelliklerin de yazmaya unutmuşum. Ekstra olarak M-Audio Audiophile 2496 harici ses kartım var. Sanırsam M-Audio resmi sayfasından Mac için sürücüleri indirip yükleme yapabilirim öyle değil mi ?

- - - Güncellendi - - -

Oş bulduk bea gardaş :) ( M Berker Güngör )

- - - Güncellendi - - -

Mavericks sürümünü kurmak istediğimde ekranımda önce siyah bir ekran çıkıyor ve daha sonra yükleme yapar gibi yazılar yazıyor bi sayfa dolusu ve belli bir yerde takılı kalıyor. Ben ya bir yerler de yanlış yapıyorum ya da doğru yolu bulamadım. Kurulumu nasıl yapacağımı basit bir dille yazabilir misiniz ?

Ve ayrıca usb ye yazdığım dosyaları silmek istiyorum ama pc usb görmüyor . Usb iki de bir çıkarıp sokuyorum ancak görmüyor. Ne yapmam gerek . Yardımcı olabılırseniz çok memnun olurum.

- - - Güncellendi - - -

Mavericks kurulumu hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Şimdi az önce telefonumla bir video çektim birazdan buraya yüklüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca USB'yi eskisi gibi kullanamıyorum. Bilgisayarım USB normal bir sürücü diski gibi görüyor. Eski haline döndürebilmem için ne yapmam gerekiyor.

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun video hazır.

Analizi ekranda kayan yazılara gelişigüzel bakarak yapmıyoruz. En sonda takıldığı yeri görmemiz lazım. Bir de HDMI kablo kullanın. USB belleği biçimlendirmek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı