Gigabyte Ekran Kartı Diğer Markalara Göre Geride Mi?

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    19
B

Bulbasaur Ketchum

Ziyaretçi
Arkadaşlar GTX 1660Ti ekran kartı almayı düşünüyorum. Gigabyte ekran kartı alsam sıkıntI olur mu, diğer markalarda (asus gibi) arka tarafta koruma yok, fanlar kartı kapatmıyor vs. O yüzden Gigabyte almak istiyorum ama ısınır falan diyenler var, sizce ne almalıyım?

Kartlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte kartların soğutma performansı ve malzeme kalitesi kötüdür. Fanları kalitesiz ve termal pedleri ufak zorlanmada terleme yapar ve akar.
Tercihim MSI olurdu

Arkadaşlar GTX 1660Ti ekran kartı almayı düşünüyorum. Gigabyte ekran kartı alsam sıkıntI olur mu, diğer markalarda (asus gibi) arka tarafta koruma yok, fanlar kartı kapatmıyor vs. O yüzden Gigabyte almak istiyorum ama ısınır falan diyenler var, sizce ne almalıyım?

Kartlar:

Gigabyte kartlar kısa vadede eğer daha uzun süre garantiliyse ya da daha ucuzsa değerlendirilebilirler, ancak fiyat farkının çok düşük olduğu ve ömrünün uzun olması beklenen bir sisteme önerilmez.
Linki atılan kartlardan en iyi seçenek malzeme kalitesi bakımından MSİ'ın kartıdır, ancak ASUS 3 yıl garantiliyse değerlendirilebilir.

ayrıca şuradaki fiyatı da inceleyebilirsin Msı Geforce Gtx 1660 Tı Ventus Xs 6g Oc Geforce Gtx 1660 Ti 6gb G - n11.com

Son düzenleme:
Hangisi ucuzsa o. Aynı çip var içinde en nihayetinde. Tasarımı farklı soğutması biraz farklı sadece. Birkaç derece için o kadar paralar vermeye değmez. Güzel kablolama ve kasa içi hava akışıyla en soğutması kötü olan bile ısınmaz.

MSI Gaming X olan 1660, yanlış kategoriye eklenmiş, dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı