Gigabyte G24F-2 ayarları nasıl olmalı?

alprn999

Femtopat
Daha fazla  
Önerileriniz üzere sipariş verdiğim Gigabyte G24F-2 bugün elime geçti. Çok şükür ghosting veya ölü piksel yok renkler kaliteli ama biraz karanlık geldi gözüme hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim. Ürün OC ile 180Hz destekliyor ama uzun vadede bir zararı olur diyorsanız 165Hz benim için yeterli olur. İçinden DP çıkmadı HDMI ile kullanıyorum. Sidekick nedir? Genel olarak oyun oynamak için hangi ayarlar nasıl olmalı? Yardımlarınız için teşekkürler.

OC olayi kendi stok ayarlarinda oldugu icin kullanilmasi bir problem yaratmaz.

Brightness 33-35 arasi istege gore, color tempten red Blue ve Green 100 veya 99 yaparak kullanabilirsiniz. Ekran kartiniza gore Digital vibrance veya doygunluk ayarini arttirabilirsiniz

@DerratiX Eski bir konu ama monitörü yeni aldığım için sormak istedim. Brightness için 33-35 demişsiniz ama parlaklığı 100 yaptığımda bile göz alıcı derecede parlak olmuyor ve 33 de karanlık oluyor. Nasıl çözebilirim biliyor musunuz

@DerratiX Eski bir konu ama monitörü yeni aldığım için sormak istedim. Brightness için 33-35 demişsiniz ama parlaklığı 100 yaptığımda bile göz alıcı derecede parlak olmuyor ve 33 de karanlık oluyor. Nasıl çözebilirim biliyor musunuz
AMD ve Nvidianin kendi parlaklik ayarlari var onlari kullanabilirsiniz.

Zaten 33'te karanlik olmasi biraz normal. Renk icin 33-40 arasi ideal.

Geri
Yukarı