Gigabyte G24F-2 monitörde ölü piksel çıktı

Hocam geçmiş olsun bende de bir tane çıktı lakin sanırsam ölü piksel değil de sıkışmış pikselmiş. Siyahta mavi yanıyor. Ölü diyordum ama ölü olunca sabit siyah oluyormuş. Çeşitli çözüm yöntemleri deniyorum ama henüz sonuç yok. İade edip yenisini alacaktım lakin fiyat fırladı. Sanırım değişim de yapmazlar.

1 hafta kullanın hocam eğer düzelirse veya gözünüze takılmazsa kullanmaya devam edin, ben aynı şekilde kullanıyorum gözüme takılmıyor gayet güzel monitör bu fiyata alamazsınız zaten.

Az önce aradım. Gigabyte monitörlerde 1 ölü pixel normal olarak kabul ediliyormuş. En az 3 tane olması lazımmış değişim için.

Şöyle bir şey düşünüyorum 1 hafta ürünü kullanacağım eğer artış göstermezse veya yayılmazsa kullanmaya devam edeceğim. Eğer artarsa aldığım firmaya iademi gerçekleştireceğim beğenmediğim gerekçesiyle.
Hocam bu konuda merak ettiğim husus şu. Ben bu monitörü alacağım, ama benim için en önemli şey 1-2 saatlik kullanımla anlayacağım performansı. İade edersem performansı yüzünden ederim. Ama farz edelim ki 3 değil de 1 ya da 2 ölü piksel çıktı. Benim sebebim bu olmasa bile bu durumda sizce iade edebilir miyim? Değişim konusu dışında zamanında bunu da görüşmüş müydünüz? 3 ölü pikselin altında ölü pikselleri iade alırlar mı?

Hocam bu konuda merak ettiğim husus şu. Ben bu monitörü alacağım, ama benim için en önemli şey 1-2 saatlik kullanımla anlayacağım performansı. İade edersem performansı yüzünden ederim. Ama farz edelim ki 3 değil de 1 ya da 2 ölü piksel çıktı. Benim sebebim bu olmasa bile bu durumda sizce iade edebilir miyim? Değişim konusu dışında zamanında bunu da görüşmüş müydünüz? 3 ölü pikselin altında ölü pikselleri iade alırlar mı?
1 tane ölü pikseli bile almak zorundalar

1 tane ölü pikseli bile almak zorundalar
Hocam almak zorundalar tabi de çok şikayet görüyoruz sonuçta THH ile uğraşanlar da elbet sonuç alınıyor tabi. Ben o kadar uğraşmak istemiyorum. Ürün problemsiz gelirse zaten iade alacaklar o tamam ama ölü piksel gelse iade alırlar mı %100 garantisi var mıdır emin olamıyorum. Yoksa 1-2 ölü piksele ben zaten yollamam geri performansından memnun kaldığım sürece.

Hocam almak zorundalar tabii de çok şikayet görüyoruz sonuçta THH ile uğraşanlar da elbet sonuç alınıyor tabii. Ben o kadar uğraşmak istemiyorum. Ürün problemsiz gelirse zaten iade alacaklar o tamam ama ölü piksel gelse iade alırlar mı %100 garantisi var mıdır emin olamıyorum. Yoksa 1-2 ölü piksele ben zaten yollamam geri performansından memnun kaldığım sürece.

%100 mü emin değilim fakat iade yapabilmeniz lazım mantıken.

14 günlük cayma hakkın var yani 14 gün içinde hiçbir sebep göstermeden iade edebilirsin ürünü.

%100 mü emin değilim fakat iade yapabilmeniz lazım mantıken.

14 günlük cayma hakkın var yani 14 gün içinde hiçbir sebep göstermeden iade edebilirsin ürünü.
Tesekkur ederim hocam. Telefon actim bugun. Kesin aliriz diyemiyorlar. Her biri farkli konusuyor. Alisverislerde en gicik oldugum husustur iade konusu. Icimi tam rahatlatamadilar, almayacagim simdilik

Geri
Yukarı