Gigabyte G27Q alınır mı?

Vatan Amazon gibi yerlerde şu an 6000 TL üzerinde. Eğer ufak bir fiyat farkı olsa sorunsuz değişim veya iade için düşünmeden oraya yönlenirdim tabii. İtopya bu konuda kötü şöhretli midir?

Herkes ölü piksel vs demiş ben 1080p olan M.27F kullanıyorum 5-6 aydır sorun çıkmadı gayet beğeniyorum.

Şans işi o sana çıkmadı diye arkadaşada çıkmayacak diye bir garanti yok.

Tüketici haklarında bu konuda müşteri haklı bulunuyor değil mi? En kötü şansımı deneyip eğer çıkarsa tüketici haklarına kadar uğraşacağım mecbur. Çünkü fiyat farkı o kumarı oynamaya değer.

Her cihazda bu problemleri yaşayabiliceğin için değişen bir şey yok biraz gereksiz bilgi vermişler.

Hocam faturası olan ürün ile hakem heyetinde işlem yapılabiliyor olmazsa öyle yaparsınız.

İş tüketici mahkemesine giderse olumlu çıkar ama 6 ay içinde sonuçlanır 1yıl bile olabilir.

Aynı monitörü almayı düşünüyorum itopyadan bir sorunla karşılastiniz mi ölü piksel vs ?
Merhaba ben gigabyte siparişi iptal edip son anda ASUS VG27AQ1A aldım cahback ile daha uyguna geliyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…