Gigabyte G5 GE-51ee213SD vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
22-23 bin

Enes Bilir 33

Decapat
Daha fazla  
Laptopumun ekran kartı yandığı için yenisini alacağım 2 seçenek arasında kaldım.
Aynı özellikteler ama hem fiyat farkı var hem de Gigabyte'ın Türkiye de laptopları için teknik servisi var mı bilmiyorum.
Başka öneriniz varsa link bırakabilirsiniz bütçe maksimum 22-23 bin tercihen Lenovo, ASUS, MSI dışında marka kullanmayı tercih etmiyorum HP'den Monster'den vs hiç yüzüm gülmedi ne hangisini alayım?
Şimdiden vaktini ayıran arkadaşlara teşekkürler.

G serisi Gigabytelar Clevo kasa. Ayrıca bu bütçede Ideapad'den daha iyisi var.
Knk elden teslim almayı tercih ediyorum taksit vs sıkıntı oluyor bide bu C*C olaylarından dilim yandı 3 bin çektiler sadece online alışveriş de kullandığım karttan

Knk elden teslim almayı tercih ediyorum taksit vs sıkıntı oluyor bide bu C*C olaylarından dilim yandı 3 bin çektiler sadece online alışveriş de kullandığım karttan

Tam olarak anlamadım ancak CC ile kartınız çalındıysa bir an önce kartı kapatıp yenisini açın. Ayrıca elden almanızı açıkçası fazla önermem. 14 günlük şartsız koşulsuz iade hakkınız olmuyor.

Tam olarak anlamadım ancak CC ile kartınız çalındıysa bir an önce kartı kapatıp yenisini açın. Ayrıca elden almanızı açıkçası fazla önermem. 14 günlük şartsız koşulsuz iade hakkınız olmuyor.
Kapattım zaten sıkıntı yaşamıyorum artık ve media markt ta vs kartıma vade farksız taksit yapıyor
asus tuf f15 nasıl ısınma sorunu var mı bilginiz var mı

Kapattım zaten sıkıntı yaşamıyorum artık ve media markt ta vs kartıma vade farksız taksit yapıyor

2023 modelleri çıkmadı diye biliyorum F15'lerin. Wifi kartı nedeniyle mavi ekran alanlar vardı.

Asus Tuf Teknosa'da da satılıyor 23.999 TL fakat gönderen kişi yine aynı gpnteknoloji. Bu fiyat bandında alabileceğin en iyi laptop. Forumda bu model hakkında bir sürü konu var. Kullanan kişilerinde deneyimleri ve yorumları var. Onları okuyabilirsin.

Geri
Yukarı