Çözüldü GIGABYTE GA-H81M-S2PV Boot Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

One_shot

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte s2pv ve pentium g3258 aldim. Psu'da 4 pin girişi var ama anakartta 8 pin. Ben dört pini sağdaki tarafa taktim diğer taraf boş. Sisteme elektrik geliyor sanra kapanıyor.

Buda videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski anakartımda sorun yok. Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski anakart ve işlemcimde sorun yok ama ve birbirine yakın değerler harcıyorlar. Boşuna PSU masrafı yapmak istemiyorum açıkçası.

İşlemcinizin güç girişlerini takmanız gerek.
Güç girişi 8 pin. PSU da 4 pinlik. Kablo var sıkıntı orda sanırım. 4 pin to 8 pin kablo alacağım. Yine olmazsa psu degiştireceğim mecbur.

4 pinlik kablo nasıl 8 pinlik kablo gücünü verecek ?

Problem anakarttaymış bugün yeni kasa ve psu aldım. Yarın anakartı vatan a götüreceğim.

O anakarttaki CPU için güç pinleri 8 pin. Siz 4 pin takarsanız haliyle bu problemle karşılaşırsınız.

O anakarttaki CPU için güç pinleri 8 pin. Siz 4 pin takarsanız haliyle bu problemle karşılaşırsınız.
8 pin girişli anakartları 4 pin ile çalıştıran çok insan gördüm ama sorun zaten psu da değilmiş yeni psu ile de çalışmadı.

One_Shot o anakarttan memnun musun dostum? Bende o anakarttan alcaktım da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…