GIGABYTE GeForce RTX 3050 Eagle OC 8G 6090 TL

Hocam haklısınız evet ama alan iyisini alsın diye attım bende yoksa 1650 alan alır Valorant oynayan veya LoL oynayan alır ama iyisini alması bence daha iyi.

3050 Türkiye sınırlarında 6K altına düşünce 6600 ile kıyaslanmaktan da bir nebze kurtulacak. Muazzam kas gücü farkı en azından "1000 TL daha az vereceğim, DLSS var, Ray Tracing performansı daha iyi" diyerek kapatılabilir.

3050 Türkiye sınırlarında 6K altına düşünce en azından 6600 ile kıyaslanmaktan da bir nebze kurtulacak. Muazzam kas gücü farkı en azından "1000 TL daha az vereceğim, DLSS var, Ray Tracing performansı daha iyi" diyerek kapatılabilir.

Evet haklısınız ama bildiğimiz gibi RX 6600 daha iyi ama NVIDIA sevenlere attım AMD tarafına gelirsek orası bam başka :D

Evet haklısınız ama bildiğimiz gibi RX 6600 daha iyi ama NVIDIA sevenlere attım AMD tarafına gelirsek orası bam başka :D

İyi yaptın yalnız satıcı Amazon'un kendisi değilse çok büyük ihtimalle vergi ve kargo ücreti ekleniyor. Bir de burası US olunca kargo ücreti bile tek başına sağlam girebiliyor.

İyi yaptın yalnız satıcı Amazon'un kendisi değilse çok büyük ihtimalle vergi ve kargo ücreti ekleniyor. Bir de burası US olunca kargo ücreti bile tek başına sağlam girebiliyor.

Eski açtığım konudaki linke baktım stok yoktu bunu atayım dedim bu da dediğiniz gibi Amazon'un kendisi değil o yüzden uygun link bulup düzenlemeye çalışacağım.

Geri
Yukarı