Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti Gaming OC 12G alınır mı?

• Konuyu başlatan egeen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Hocam o satıcının karı olmadan ve vergi olmadan hesaplanıyor çıkınca en az 30-35K'da çıkar.
Hayda ben de heyecanlı heyecanlı kararsız kalmıştım :) Aslında seçeneğim tekmiş desene. 20k max bütçem var ekran kartı için 4090 çıkışından sonra ne kadarlık bir indirim görürüz sizce hocam? Ve müsaitseniz bana 40k ya monitör dahil bir sistem hazırlayabilir miyiz. Tercihen monitörü 2k ve 1ms 160hz üstü arıyorum , Ekran kartını da 3080 ti seçmeyi düşünüyorum.

Hayda ben de heyecanlı heyecanlı kararsız kalmıştım :) Aslında seçeneğim tekmiş desene. 20k maksimum bütçem var ekran kartı için 4090 çıkışından sonra ne kadarlık bir indirim görürüz sizce hocam? Ve müsaitseniz bana 40k ya monitör dahil bir sistem hazırlayabilir miyiz? Tercihen monitörü 2K ve 1ms 160Hz üstü arıyorum, Ekran kartını da 3080 Ti seçmeyi düşünüyorum.

39500TL tutuyor bunlar.

39500TL tutuyor bunlar.
tamamdır hocam anakart ta en altta attığınız 4 slotlu olan versiyonu tercih edeceğim sanırım. İşlemci biraz düşük geldi gözüme 12700kf nin veya 1-2 segment altının indirimini kovalıyacağım , en sona da ekran kartını bırakacağım. 120 mm soğutucum var şuan elimde cooler masterin en kötü onu takarım 600 tl daha kazanırım ordan veya o 600 tl nin üstüne biraz daha koyar sıvı soğutucu alırım. Bugün geceyarısı amazonda indirim olacak sanırım bu attıklarınızda güzel düşenler olursa siparişi geçerim hemen.

Geri
Yukarı