Gigabyte GP-gstFS31120Gntd 120 GB nasıl?

kerem549

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, şu anda kullandığım HDD'ler kapasite olarak yeterli ancak eski oldukları için devamlı olarak bir problem çıkıyor. En az 500GB SSD istiyorum hem M.2 hem de normal SSD olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Araştırırken bir tane SSD buldum aşağıda linkini paylaşacağım onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, şu anda kullandığım HDD'ler kapasite olarak yeterli ancak eski oldukları için devamlı olarak bir problem çıkıyor. En az 500GB SSD istiyorum hem M.2 hem de normal SSD olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Araştırırken bir tane SSD buldum aşağıda linkini paylaşacağım onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Bunu kullanıyorum eski sistemimde sıkıntısız ve gayet performansı yeterli tavsiye ederim bir de 2 tane sistemim var eski olanda bu SSD kullanıyorum. Yeni sistemimde WD Black SN850X 1TB heatskin m2.var aralarında hız farkı kağıt üzerinde çok ve doğru ama açılış ve kopyalamalarda yeni sistemimdekini aratmıyor.
Kontrolcüsü güzel benim görüşüm.

Bunu kullanıyorum eski sistemimde sıkıntısız ve gayet performansı yeterli tavsiye ederim bir de 2 tane sistemim var eski olanda bu SSD kullanıyorum. Yeni sistemimde WD Black SN850X 1TB heatskin m2.var aralarında hız farkı kağıt üzerinde çok ve doğru ama açılış ve kopyalamalarda yeni sistemimdekini aratmıyor.
Kontrolcüsü güzel benim görüşüm.
Teşekkürler hocam.
1TB'lık M.2 SSD almanız daha mantıklı olacaktır.
Alınır. Güzel modeldir. M.2. olarak Exceria G2 bakabilirsiniz, @UtkuRS hocam paylaşmış zaten linkini.
Kioxia için kronik olduğuna dair birkaç yorum gördüm. Sizler kullandınız mı?

Teşekkürler hocam.

Kioxia için kronik olduğuna dair birkaç yorum gördüm. Sizler kullandınız mı?

Bunu da öneririm.

Dediğin sorunlar Exceria SATA için geçerli, M.2. NVMe SSD'lerinde bir sorun bulunmuyor.
Bunu da öneririm.
Anladım değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı