GIGABYTE GTX 970 G1 Kutu İçeriği

hocam oyun testi yaptınız mı hiç herhangi bir darboğaz oldu mu ?

hocam oyun testi yaptınız mı hiç herhangi bir darboğaz oldu mu ?
Kusura bakmayın, cezalıydım. Ac Unity, Dying Light, Shadow Of Mordor'da darboğaz olmuyor. Sadece Ac Unity'de bazı görevlerde aşırı derecede insan oluyor. Orda darboğaz oluşuyor, en düşük 35 FPS aldım Ac Unity'de onun haricinde genelde 55-70 arası geçiyor FPS. Ayarlar Ultra High sadece AA olarak TXAA kullanıyorum. MSAA 8X yaparsam FPS 20'lere düşünüyor, darboğaz olmadığı taktirde oda Ubisoft'un optimizasyon sorunu. Dying Light'da CPU kullanımı %47'nin üstüne çıkmadı. Dying Light'ı korsan oynuyorum, sorun var sanırım Field of view mi ne onun gibi bir ayar var fulleyince FPS 55'lere kadar düşüyor. Onu yarıda tutunca FPS 90-100 arası değişiyor. Shadow of Mordor'da 70-80 gibi FPS alıyorum. Zamanım olursa videoları paylaşırım.

500W işlemci iyi olsa sıkışa bilirdi ama işlemci i3 olunca sorun olmuyordur umarım.
12V kanalından 444 Watt veriyor. Bence İ7 4790k bile sorun yapmaz. Bi testde 3930k ve GTX 970'in ne kadar Watt çektiğine bakıyordu Technopat. Oyunlarda 300-350'yi geçmiyordu. İzlemenizi tavsiye ederim.

Sesinden çok memnunum, Coil Whine var kartımda. Ama abartılcak birşey değil. Kasam yanımda duruyor FPS 2000'lere gelince dahi duymuyorum.
İnternette fanları sesli çalışıyor diyenler varda birazda ondan sordum. Cw şans işi ama bildiğin cırcır böceği gibi ses çıkarmadığı sürece sorun olacağını sanmıyorum. O.c ile aran nasıl, karta o.c yaptın mı ya da yapmayı düşünüyor musun?

Daha OC yapmadım, düşünüyorum. Fanlar boşta %33'de dönüyor. Ses sıfır tek duyduğum şey i3'ün stok fan sesi maşAllah uçak motoru gibi.

O darboğaz olan oyunlarda oyun ile alakalıdır tahminimce hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…