Gigabyte GTX1650 vs ASUS GTX1650 TUF

Marka iyi üzmez sizi hocam. Şahsen arada 600 TL fiyat farkı varken bunu alırdım.

Peki diğer markalardan farkı ne ki 600TL fark. Var yani aralarında bir fark yoksa neden böyle bir fiyat farkı var bir de fiyat çok önemli değil zaten iaderelik alacak seneye RTX3060'a yükselteceğim bunu da 2. bilgisayara takacağım.

Peki diğer markalardan farkı ne ki 600TL fark. Var yani aralarında bir fark yoksa neden böyle bir fiyat farkı var bir de fiyat çok önemli değil zaten iaderelik alacak seneye RTX3060'a yükselteceğim bunu da 2. bilgisayara takacağım.

Markanın fiyat politikasından dolay böyle hocam yoksa aralarında çok bir fark yok.

Soğutma farkı var fakat sırf soğutma için 600 TL farka değmez Galax'ın soğutması da yeterli. Bir de şu an 200 TL gibi bir indirim var.

Soğutma farkı var fakat sırf soğutma için 600 TL farka değmez Galax'ın soğutması da yeterli. Bir de şu an 200 TL gibi bir indirim var.

Zotac markasının süper modeli olsa onu alacağım fakat hiçbir yerde stok yok ve temin edilmiyor. 5K yı geçmeyen (ufak tefek geçebilir) GTX1650'nin süper modeli varsa link atabilirsiniz ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı