Gigabyte GTX1650S Windforce alınır mı?

ichbinbuura

Centipat
Gigabyte GeForce GTX1650 Super Windforce OC GDDR6 4 GB.

Ekran kartı nasıl, bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lol'de ve cs go'da fps değerleri kaç acaba oynuyormusunuz ?Isınması nasıl ?
Dediğiniz oyunları oynamıyorum ama PUBG, GTA 5, Arkham Knight oynadım şimdiye kadar gördüğüm en yüksek değer (hava 41 derece iken) 78 derecedir, ısınmayan bir kart rahatlıkla alabilirsiniz

Dediğiniz oyunları oynamıyorum ama PUBG, GTA 5, Arkham Knight oynadım şimdiye kadar gördüğüm en yüksek değer (hava 41 derece iken) 78 derecedir, ısınmayan bir kart rahatlıkla alabilirsiniz
Bu kart mı daha iyi gigabyte mı ?

Şimdiye kadar 1650S için Asus ROG Strix öneren görmedim, Gigabyte yeterlidir alabilirsiniz

Gigabyte GeForce GTX1650 Super Windforce OC GDDR6 4 GB.

Ekran kartı nasıl, bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Ben tek fanlı versiyonunu kullanıyorum Gigabyte spor oyunlarında zaten akıyor 3A oyunlarda ise Ultra ayarlarda rahat 60 FPS alıyorsunuz ama bence fiyatların düşmesini bekleyin ben Haziran'ın sonunda aldım 1200TL'ye.

Ben tek fanlı versiyonunu kullanıyorum Gigabyte spor oyunlarında zaten akıyor 3A oyunlarda ise Ultra ayarlarda rahat 60 FPS alıyorsunuz ama bence fiyatların düşmesini bekleyin ben Haziran'ın sonunda aldım 1200TL'ye.
Memnun musunuz karttan ? Keşke dediğiniz oldu mu?Birde sıcaklık değerleri nasıl acaba sorması ayıptır ?

Alınır hocam bir arkadaşım kullanıyor ısınmadığını söylüyor bende Gigabyte 1660S kullanıyorum bu sıcaklarda anca 80 derecelere çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…