Gigabyte GTX970 G1 Sisteme güç kaynağı tavsiyesi

sekipbucks

Hectopat
Daha fazla  
  • Intel i7 950 işlemci
  • Gigabyte GTX 970 Ekran kartı
  • Gigabyte X58A-UD3R anakart
  • Aerocool PGS Vs-9 kasa
Hangi güç kaynağını neden önerirsiniz?

Bir de araştırmalarımda bu COOLER MASTER GX-2 80PLUS 750W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar ve bu COOLER MASTER GX-2 80PLUS 650W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar ürünlerine ulaştım. İkisi arasında 100W var ikisinde de 80Plus var ama 650W olan daha pahalı bunun nedeni nedir?

Son olarak bir bilgisayarcıdan 12V kanalı tek olmalı diye birşey duydum. Doğruluk payı veya nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu başka bir forumdan kopyalamışsınız, çöp reklamlarını temizlemeden. Bir bakayım dedim ne önermişler... 14.000 mesajı olan adam Everest PSU önermiş :) Everest :ROFL::yerlerde:

GTX 970 için NVIDIA 500W yeterli diyor. 130 W TDP değeri var i7 950 işlemcinin. Bu bağlamda 500W yeterli olacaktır.

Merhaba yeni hesap açtım cevap yazabilmek için. Soruyu kopyalamadım acelem var yarın İzmir'e gideceğim ve alacağım güç kaynağını , daha çabuk bilgi almak için birkaç foruma aynı anda sordum sadece. Bakarsanız diğer forumlardaki kullanıcı adlarımda aynı. Lütfen yardımcı olur musunuz? Cooler Master GXII 650w ve 750w arasındaki fark nedir? Başka ne önerirsiniz?

Konuyu başka bir forumdan kopyalamışsınız, çöp reklamlarını temizlemeden. Bir bakayım dedim ne önermişler... 14.000 mesajı olan adam Everest PSU önermiş :) Everest :ROFL::yerlerde:

GTX 970 için NVIDIA 500W yeterli diyor. 130 W TDP değeri var i7 950 işlemcinin. Bu bağlamda 500W yeterli olacaktır.

Soruyu kopyalamadım acelem var yarın İzmir'e gideceğim ve alacağım güç kaynağını , daha çabuk bilgi almak için birkaç foruma aynı anda sordum sadece. Bakarsanız diğer forumlardaki kullanıcı adlarımda aynı. Lütfen yardımcı olur musunuz? Cooler Master GXII 650w ve 750w arasındaki fark nedir? Başka ne önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı