Çözüldü Gigabyte H270-HD3 anakarta İ3 9100F takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xemirhanaydn

Femtopat
Arkadaşlar son günlerde işlemcimi yükseltmek istiyorum. i3 7100 kullanıyorum ve ekran kartını RX 570'e yükseltmeyi dusunuyorum fakat darboğaz yapmasından korkuyorum. Bu yüzden işlemciyi satip i3 9100F almak istiyorum fakat anakartimla uyumlu olur mu diye korkuyorum. Anakartım Gigabyte H270-HD3 uyumlu mudur acaba?

Çözüm
Arkadaşlar son günlerde işlemcimi yükseltmek istiyorum. i3 7100 kullanıyorum ve ekran kartını RX 570'e yükseltmeyi dusunuyorum fakat darboğaz yapmasından korkuyorum. Bu yüzden işlemciyi satip i3 9100F almak istiyorum fakat anakartimla uyumlu olur mu diye korkuyorum. Anakartım Gigabyte H270-HD3 uyumlu mudur acaba?
Uyumlu değil. Darboğaz olmaması için 7. nesil İ5 alabilirsin.
Uyumlu değil. Darboğaz olmaması için 7. nesil İ5 alabilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı