Gigabyte H310M'e su döküldü

Sanırım bir soyulma olmuş pek net göremedim, onun haricinde relife RL-1000e gibi sprayler ile sorunu çözmen muhtemel.
ne yapmam gerek hocam
Şu an her şey takılıyken çalışıyor mu yoksa reset mi atıyor.
çalışıyor
Çocukların yanına bırakmayın.
hocam altı üstü bir oyun oynayacaklardı evde değildim akşam fark ettim
Olmazsa ya tamirciye verin kontrol edip sorunu çözsün ya da 2.elden uygun fiyata anakart bulmaya çalışın.

Bu tarz ürünlerde 2.ele çok güvenemiyorum hocam Amazon'da 510 TL

İyi ki benim çocuğum değil. Erimiş gibi gözüküyor. O çipi değiştirmek sorunu çözer muhtemelen. BIOS çipi olduğunu tahmin ediyorum.

Şu linke bi göz at derim bu ve benzeri bir ürün araştırıp bakabilirsin
hocam dediğim gibi bu tarz ince işlerde beceriksizimdir elim titrer
İyi ki benim çocuğum değil. Erimiş gibi gözüküyor. O çipi değiştirmek sorunu çözer muhtemelen. BIOS çipi olduğunu tahmin ediyorum.
evet hocam bana da öyle geliyor ama çipi nerden bulacağım nadir bilgiaayarcılarda olur artık eskisi gibi anakartları söküp yedek parça olarak satmıyor çoğu
Hocam tamirci varsa yakınınızda orayı söküp kontrol edebilir.

Bana göre alacağı para max. 100tl.
tamirci sorun değil hocam parası falan da götürmem biraz zor maraştayım yağmurlu hava kaş yapalım derken göz çıkarmayalım

hocam dediğim gibi bu tarz ince işlerde beceriksizimdir elim titrer

evet hocam bana da öyle geliyor ama çipi nerden bulacağım nadir bilgiaayarcılarda olur artık eskisi gibi anakartları söküp yedek parça olarak satmıyor çoğu

tamirci sorun değil hocam parası falan da götürmem biraz zor maraştayım yağmurlu hava kaş yapalım derken göz çıkarmayalım
Hocam el titremelik bir şey yok bu da su gibi bir sıvı dök fırçala eski bir diş fırçasıyla sonrasına kurut :)

Yeni konular

Geri
Yukarı