Gigabyte H510M-H BIOS "invalid signature detected" hatası

Yigitello

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım "process died" hatası verdiği için temiz format atmak istedim. Kurulum USB'si hazırladıktan sonra BIOS'tan USB'yi 1. boot optiona aldım ve yeniden başlattığımda "invalid signature detected" hatası verdi. Aynı şeyi Pardus USB'si hazırlayarak denedim fakat yine aynı hatayı verdi. İnternette Secure Boot ayarını kapatın diyordu fakat bende Secure Boot ayarında "Standart" ve "Custom" olmak üzere 2 tane seçenek var. Son çare olarak CSM Support'u da BIOS'tan kapamama rağmen aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımcı olabilecek yok mu?
Düzenleme: BIOS'u güncelleyince sorun çözüldü.
Bilgisayarım "process died" hatası verdiği için temiz format atmak istedim. Kurulum USB'si hazırladıktan sonra BIOS'tan USB'yi 1. boot optiona aldım ve yeniden başlattığımda "invalid signature detected" hatası verdi. Aynı şeyi Pardus USB'si hazırlayarak denedim fakat yine aynı hatayı verdi. İnternette Secure Boot ayarını kapatın diyordu fakat bende Secure Boot ayarında "standart" ve "Custom" olmak üzere 2 tane seçenek var. Son çare olarak CSM Support'u da BIOS'tan kapamama rağmen aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Düzenleme: BIOS'u güncelleyince sorun çözüldü.

BIOS'u güncelledikten sonra Secure Boot'u "Boot" menüden kapatmayı unutmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı