Gigabyte H81M-S1 için işlemci önerisi

Bütçe
2k

Ahmet12345125

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim anakartım Gigabyte H81M-S1, alacağım ekran kartı ise GTX 750 Ti 2 GB buna uygun darboğaz yapmayacak işlemci önerir misiniz? İyi performans alacağım( bütçe 2K)
Arkadaşlar bir sorum daha olacaktı, ben 750 Ti 4 GB alıp yanına ucuz bir işlemci alsam mı daha iyi olur yoksa 2 GB alıp güçlü bir işlemci alsam mı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi sifirdan mi topluyorsun yoksa elinde parca var mi? Eger sifirdan topluyorsan toplam butcen ne kadar?

4790K veya 4770K olabilir. Pentium dışında herhangi bir işlemciyi ucuza bulursanız alabilirsiniz. İşlemciyi sıfır almayın, ikinci el alın. Bu soket için sıfır ürün masrafına girilmez. Ayrıca 2 GB ile 4 GB olan modeller arasında aşırı fark yok. Güzel bir işlemci alıp, 2 GB olan modeli tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
elimde işlemci ile anakart var işlemci: intel pentium g3240 anakartımı da üstte belirttim bu işlemciyi bırakıp yerine güzel bir işlemci almayı düşünüyorum

Ölü sokete o kadar masraf yapilmaz. 500 TL bandinda i5 4460 al gec. O ekran karti icin fazlasiyla yeterli, normalde 4790 al derdim ama fiyatini haketmiyor.

Ölü sokete o kadar masraf yapilmaz. 500 TL bandinda i5 4460 al gec. O ekran karti için fazlasiyla yeterli, normalde 4790 al derdim ama fiyatini haketmiyor.

https://www.hepsiburada.com/intel-c...pey&utm_source=pc&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c bunu ve 750 Ti 2 GB almamı mı öneriyorsun yani?
Ölü sokete o kadar masraf yapilmaz. 500 TL bandinda i5 4460 al gec. O ekran karti için fazlasiyla yeterli, normalde 4790 al derdim ama fiyatini haketmiyor.

Bir de i5 4406 500TL değil 1000-1300TL civarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…