Gigabyte M28U vs Dell G3223Q vs Samsung Odyssey G7-LS28BG702epxuf?

OzzYKUN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
RTX 4080'li bir sistem topluyorum ve son olarak monitör kaldı. Bu üç monitör arasında kararsızım. Hikaye ve rekabetçi( CS:GO-LoL-Valorant vs.) Oyunları oynuyorum. Önceden 3080 Ti'lı, 17.3 inç bir laptop kullanıyordum ve oyun oynarken yani yük altındayken kapanması sonucu iade ettim. 28 veya 32 inç 4K olan bir monitör almak istiyorum ama CS:GO falan oynarken 32 inç zorlar mı beni; ekran büyük gelir mi onda kararsızım. Açılan önceki konularda 4K için 32 inç ideal boyut gibi şeyler okudum. Tecrübeli arkadaşlar fikirlerini söylerlerse çok sevinirim.

Baktığım modeller şunlar:
Samsung Odyssey G7 LS28BG702EPXUF 28" 1 ms G-Sync Oyuncu Monitörü
Gigabyte M28U 28" 1 ms 4K 144 hz Oyuncu Monitörü
Dell G3223Q 32" 1 ms UHD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü
3 monitör de 4K - 144 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell'i Gaming.gen.tr'den satın aldım sipariş bugün ulaştı elime. Kutu açılmış içindeki kablolar yere dökülmüştü teslim alırken. Eve gelince monitörü kutudan çıkardım sağa sola doğru eğince içinden çıtır çıtır vida sesleri geliyordu. Kurup inceleyemedim bir sıkıntısı var mı yok mu bilmiyorum akşama bakacağım.

Dell'i Gaming.gen.tr'den satın aldım sipariş bugün ulaştı elime. Kutu açılmış içindeki kablolar yere dökülmüştü teslim alırken. Eve gelince monitörü kutudan çıkardım sağa sola doğru eğince içinden çıtır çıtır vida sesleri geliyordu. Kurup inceleyemedim bir sıkıntısı var mı yok mu bilmiyorum akşama bakacağım.

Hemen geri yolla değiştir bence.

Öyle yaptım hocam. Tutanak tutturdum kargocuya az önce gönderdim gaming.gen'e değişim için. Böyle bir monitör kutusunun etrafına streç film bile çekmeden nasıl kargoya teslim ettiler anlamış değilim. Umarım değiştirdikten sonra aynı şeyi yapmaz adam akıllı önlem alırlar.

Kesinlikle Dell.
Hocam siz bu monitörü kullanıyorsunuz sanırım şu an. Nasıl peki memnun Musunuz? Rekabetçi oyunlarda csgo vaolrant gibi, sıkıntı oldu size hiç zorlandınız mı?

Öyle yaptım hocam. Tutanak tutturdum kargocuya az önce gönderdim gaming.gen'e değişim için. Böyle bir monitör kutusunun etrafına streç film bile çekmeden nasıl kargoya teslim ettiler anlamış değilim. Umarım değiştirdikten sonra aynı şeyi yapmaz adamakıllı önlem alırlar.

Hocam siz bu monitörü kullanıyorsunuz sanırım şu an. Nasıl peki memnun musunuz? Rekabetçi oyunlarda CS:GO vaolrant gibi, sıkıntı oldu size hiç zorlandınız mı?

Vallahi ben çok memnunum. HB üzerinden aldım. Ne ışık sızması ne de ölü piksel hiçbir şey yok çok şükür. Hikayeli oyunlar oynuyorum. Rekabetçi olarak bir tek War Thunder oynuyorum grafikler Full olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı