Gigabyte RGB Fusion çalışmıyor

YiGiT787

Decapat
Daha fazla  
Gigabyte RGB Fusion 2.0 yazılımını indirip yükledğimde ilk olarak "please wait" yazısı çıkıyor, sonra yazılım kapanıyor ve harddiskim ses yapmaya başlıyor. Görev yöneticisinden Check_Kill.exe'yi sonlandırınca geçiyor. Ancak yazılım yine de çalışmıyor. İnternet'te biraz araştırdım ancak çözüm bulamadım.

@nevale31 Anakart Gigabyte B450 Aorus M. RGB Fusion 2.0 yazılımını Gigabyte'ın sitesinden yükledim. Daha önce sıkıntısız çalışıyordu.

Ayni sorun maalasef bende de var kurulumun ilk günü sorunsuz sekilde kullanabiliyordum fakat artik program acilmiyor.

RGB Fusion'a bir güncelleme geldi. Tekrardan indirip deneyebilirsiniz.
Bugün isten döndügümde denerim, Youtube'da bir video buldum programi kurduktan sonra 'ATI Tools' dosyasini program dizininden cikarip masa üstüne yerlestiriyor ve program calisiyor en kötü o yolu deneyecegim.
Program bastan kurdum bir sonuc alamadim fakat daha öncede bahsettigim gibi "ATI Tools" dosyasini kurulu oldugu yerden masaüstüne yada belgelerim icine atarsaniz Programi kullanabiliyorsunuz. Test ettim onayladim.

Son düzenleme:
Gigabyte RGB Fusion 2.0 yazılımını indirip yükledğimde ilk olarak "please wait" yazısı çıkıyor, sonra yazılım kapanıyor ve harddiskim ses yapmaya başlıyor. Görev yöneticisinden Check_Kill.exe'yi sonlandırınca geçiyor. Ancak yazılım yine de çalışmıyor. İnternet'te biraz araştırdım ancak çözüm bulamadım.
aynı sorun bende de vardı. Taki 13/01/2020 sürümünü yükleyene kadar konuyu açtığınız gün yeni driver gelmiş yani acaba yüklememiş olabilir misiniz?

Merhaba;
bendede aynı sorun vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki işlemi yaparak sorunu çözdüm. Belki işine yarar.

Bugün isten döndügümde denerim, YouTube'da bir video buldum programi kurduktan sonra 'ATI Tools' dosyasini program dizininden çıkarıp masaüstüne yerlestiriyor ve program calisiyor en kötü o yolu deneyecegim.
Program bastan kurdum bir sonuç alamadim fakat daha önce de bahsettigim gibi "ATI Tools" dosyasini kurulu oldugu yerden masaüstüne ya da belgelerim icine atarsaniz Programi kullanabiliyorsunuz. Test ettim onayladim.

Konu Birden Firladı Gibi olacak Ama Dediklerinizi Denedım Fakat Uygulamayı Açamıyorum A320M-S2H anakart kullanıyorum.

Geri
Yukarı